ZALETY NIERUCHOMOŚĆI:
- mieszkanie do generalnego remontu, można zmieniać dowolnie układ ścian
- parking ogólnodostępny przed budynkiem dla mieszkańców
- przystanek SKM Grabówek - 250m
- łatwy dojazd do Centrum Gdyni, Estakady oraz obwodnicy Trójmiasta,
- ogrzewanie oraz woda miejska
- pełna własność z księgą wieczystą
- całym mieszkaniu wymienione okna na nowe
- wyjście z mieszkania bezpośrednio na teren zielony
- mieszkanie narożne (wschód-południe-zachód)
BUDYNEK:
Mieszkanie na osiedlu Grabówek-Leszczynki w Gdyni. Blok docieplony, odmalowana elewacja, klatka schodowa również po remoncie. Z tyłu za budynkiem parking dla mieszkańców. W budynku nie ma windy. Przed budynkiem parking ogólnodostępny tylko i wyłącznie dla mieszkańców bloku.
LOKALIZACJA:
Osiedle mieści się w dzielnicy Gdynia Grabówek, jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum Gdyni oraz z trójmiejska obwodnicą. Dużym atutem jest również bliskość morza, plaża miejska w centrum oraz Bulwar Nadmorski. Infrastruktura dzielnicy pozwala cieszyć się bliskością licznych placówek edukacyjnych, placówek opieki zdrowotnej oraz licznych punktów usługowych i obiektów handlowych.
NIERUCHOMOŚĆ:
Mieszkanie znajduje się na parterze, trzypiętrowego budynku ma powierzchnię 57,12 m2 i składa się z następujących pomieszczeń:
-Salonu 20m2
-Sypialni 11m2
-Jadalni 8m2
-Osobnej kuchni z oknem 5,7m2
-Przedpokoju 8,4m2
-Łazienki z WC 3m2
W mieszkaniu można zmieniać układ ścian.
PEŁNA WŁASNOŚC Z KSIĘGĄ WIECZYSTĄ.
Zapraszam do kontaktu
RAPORT NIERUCHOMOŚCI
Jakub Niewiarowski
Ekspert ds. nieruchomości
tel. 789 381 845
3 pokoje | Osobna Kuchnia | Z wyjściem na ogród
lokalizacja: Gdynia, Osada Kolejowa
509 000,00 PLN
8 911,06 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Gdynia Grabówek, Osada Kolejowa
- Powierzchnia:57,12 m2
- Liczba pokoi: 3
- Rok budowy: 1939
- Piętro: 0 z 3
- Numer oferty: 953040
- Cena: 509 000,00 PLN
- Cena za m2: 8 911,06 PLN